Windows bilgisayarları hızlandıran Microsoft PC Manager yayınlandı

Microsoft, Windows bilgisayarları optimize etmek ve hızlandırmak için tasarlanmış yeni bir uygulama olan PC Manager’ı kullanıma sundu.

Ücretsiz olarak sunulan PC Manager, kullanıcılara bilgisayarlarının performansını ve genel sağlık durumunu kolayca takip etme ve iyileştirme imkanı sunuyor.

CCleaner’a ücretsiz alternatiflerden Microsoft PC Manager, x64 ve ARM mimarileri dahil Windows 11 ve 10 işletim sistemleri için yayınlandı.

Programla hangi araçlar geliyor

Microsoft PC Manager, performansı ve RAM kullanımını optimize etme, sürücüdeki gereksiz dosyaları temizleme, işletim sistemi sorunları giderme, Microsoft Defender tarafından sağlanan antivirüs koruması, Windows uygulamaları için açılır pencere engelleyici ve daha birçok özelliği barındırıyor.

Microsoft PC Manager, temel bakımın yanı sıra RAM kullanımını gösteren bir araç çubuğu, Ekran Alıntısı Aracı’na bağlantı, hızlı erişim için web sitelerini hızlı bir şekilde sabitleme gibi kolaylıklar da sağlıyor.

Nasıl indirilir

PC Manager’ıücretsiz olarak indirebilirsiniz. Uygulamayı açtıktan sonra, bir Microsoft hesabıyla oturum açmanız istenebilir.

Oturum açtıktan sonra, PC Manager bilgisayarınızın genel bir analizini yapacak ve size öneriler sunacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx