Murat Övüç’ün Dostlarının Hepsini Bir Kenara Bırakarak Paraya Sarıldığını Söylediği Acı Ama Gerçek Anlar

Sosyal medyada çektiği videolarla ünlenen, ardından büyük bir fenomen haline gelen Murat Övüç, Gökhan Çınar’ın Katarsis programına konuk oldu. Her açıklamasıyla gündeme ayrı damga vuran Övüç’ün bu sefer de ‘para’ hakkında yaptığı yorum gündem oldu.

Kaynak: https://www.instagram.com/reel/C09UOu…

Sosyal medyanın aktif kullanıcıları arasındaysanız, fenomen Murat Övüç’ü ilişkiler hakkında yorum yaptığı videolarla tanımışsınızdır.

Bir dönemler sözleriyle herkesin dilinde gezen, konuşma tarzından kıyafetlerine kadar gündem olan Murat Övüç, yıllardır tanıdığımız isimler arasında. Büyük bir medya karakteri haline dönen isim, şimdilerde yaptığı kadınlar matineleri ile ön plana çıkıyor.

Sosyal medyada 3,7 milyon takipçisi olan Övüç, Gökhan Çınar’ın YouTube’da yayınlanan Katarsis programının konuğu oldu.

Programda söylediği ‘Sapına kadar erkeğim’ sözleriyle sosyal medyada şimdiden gündem olan Murat Övüç, dikkat çeken lüks yaşantısı hakkında ‘Bu kadar saltanat bu kadar para her şeyim var ama yastığa başıma koyunca gözyaşlarım akıyor.’ ifadelerine yer veriyor.

Fakat programda anlattıkları arasında en çok dikkat çeken nokta, para ve dostluklar konusunda söyledikleri. Dostum olmasın ama param olsun, ben satın alırım diyor Övüç.

‘Parayı çok seviyorum evde özel bir kasam var, bazen canımı sızlatan dostlarımı reddediyorum hemen kasayı açıyorum dolarlarımı eurolarımı öpüyorum. ‘İyi ki varsınız’ diyorum para çok önemli. Lütfen bunu ukalalık olarak algılamayın. Para çok önemli ve güç. Benim için dost mu önemli? Hayır. Para olsun, bütün dostları alırım ben parayla.’

Bu zamana kadar kime iyilik yaparsa sırtından bıçaklandığını söyleyen fenomen, “Hepsini satın alırım. Yeter ki param olsun” diyor.

Bütün dostlarımı satın alırım parayla. Yeter ki param olsun. Bütün güzellikleri yaptım. Ev kiralarını, kimine araba aldım, kimine destek oldum, kiminin düğününü yaptım… Hepsine güzellikler yaptım. Beni sırtımdan vuran ilk insanlar onlar oldu. Parama geçer sözüm. Bak sallıyorum böyle demeti, ‘gelin’ diyorum. Bak akşam yemek var, hepsini topluyorum. Acı ama gerçek maalesef.

Söylediklerinin ukalalık olarak algılanmasını istemeyen Murat Övüç, konuyu “Acı ama gerçek” diyerek noktalandırıyor.

Videoya gelen yorumların altında pek çok kişi de fenomene hak veriyor.

??

??

??

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir