İlkay Gündoğan’ın eşi Sara: Sadece onun eşi değilim, benim de kariyerim var!

Şimdilerde Barcelona forması giyen İlkay Gündoğan, İtalyan model Sara Arfaoui ile 2022’de evlenmiş, 2023’te ‘Kais’ adını verdikleri bir oğulları olmuştu.

PAYLAŞIMIYLA GÜNDEME GELMİŞTİ

Sara Arfaoui, sosyal medya paylaşımıyla gündeme gelmişti. Manchester’daki ‘korkunç yemeklerden’ bıktığını ve restoranların ‘alkol ve atıştırmalarla para kazanmaya odaklandığını’ söylemişti.

“HER YERDE KORKUNÇ YİYECEKLER VAR”

Fransa’da doğup çocukken İtalya’ya taşınan 27 yaşındaki model ve TV sunucusu, Manchester’daki favori restoranlarını soran bir takipçisine verdiği yanıtta ‘gerçek bir İtalyan yemeği, iyi bir sushi ya da sadece taze yiyecek’ bulamadığını anlatarak, “Üzgünüm, dürüst olmak gerekirse hiçbiri. İyi bir restoran bulmak için çok uğraştım ama her yerde korkunç yiyecekler var. Her şey donmuş. Belki Londra’da olabilir ama Manchester’da hiçbir şey yok” demişti.

“BENİM DE KARİYERİM VAR”

 Sara Gündoğan, son olarak yaptığı açıklamalarla dikkat çekti. Futbolcu eşi olmanın zorluklarını bir belgeselde dile getiren Sara Gündoğan, şunları söyledi:

Evlendiğimden beri sadece İlkay’ın eşi olarak tanınıyorum Ama benim de kariyerim var. Futbolcuların hayat arkadaşlarının sadece “eş” olarak değerlendirilmesi çok yanlış. İlkay’ın başarılarıyla gurur duyuyorum ama ben de Sara’yım. 6 dil biliyorum ve sıfırlanmak değil kariyerimde yükselmek istiyorum.

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx