Efsane Korku Filmlerindeki Karakterler Mortal Kombat 1’e Geliyor Olabilir!

Seriyi Reboot eden ve her şeye en baştan başlayan Mortal Kombat 1, oyunculardan övgü dolu geri dönüşler alıyor. Gerek oyun içi dinamikleri gerekse görsellik açısından çok başarılı olan MK 1 hakkında ilginç detaylar var. Kült korku filmlerindeki bazı karakterler oyuna ekleniyor olabilir.

Mortal Kombat 1 19 Eylül’de çıkmıştı.

Seriyi en başa döndüren bu yapım, Steam üzerinde %75 olumlu incelemeye sahip. Oyuncuların büyük bir kısmı yapımı çok sevmiş durumda. Ancak geliştiriciler bununla yetinmeyip bizlere yeni içerikler sunacak olabilir.

Serinin yaratıcılarından Ed Boon’un bu X gönderisi oyuncuları heyecanlandırmış durumda.

Bazılarında anlaşılmış, bazılarında ise anlaşmaya yakın gibi bir görsel olarak yorumladık;

‘??’ yazıya sadece şu emojileri koyan Ed Boon, görsel içerisinde ise bazı karakterleri tik olarak işaretlemiş. Michael Myers, Freddy Krueger ve Jason Voorhees gibi karakterlerin üzerinde tik bulunuyorken, çığlık serisinden aşina olduğumuz Ghostface ve Billy The Puppet gibi karakterlerin üzerinde ise soru işareti bulunuyor.

Seri, bu tür karakterlere misafirperverliği ile tanınıyor.

Mortal Kombat serisi daha önce bir sürü film veya oyundan karaktere yer vermişti. Bu sefer de sanıyoruz ki kült olmuş korku filmlerinden karakterler bizleri karşılayacak. Korku dolu bir dövüşe var mıyız peki?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx