Uygunsuz itiraf Esra Ezmeci’yi çıldırttı! Kayınpeder gelinine bakın en iğrençlik yapmış

En son FOX TV’den ayrılmasıyla herkesi şaşırtan Psikolog Esra Ezmeci Instagram hesabı üzerinden bağ yorumlamaları yapmaya devam ediyor. Ortaları bozulan yada aile içerisinde maruz kaldıkları makûs olayları Esra Ezmeci ile paylaşarak yardım isteyen bireylerin sayısı gün geçtikçe artıyor. Birbirinden tuhaf itirafların geldiği Ezmeci’ye bu sefer kayınpeder itirafı geldi. Bir takipçisi eşi ile yaşadığı özel anlarda kayınpederinin yaptıklarını anlatına Esra Ezmeci şaşkınlığını gizleyemedi. İşte herkesin midesini bulandıran o itiraf.

ESRA EZMECİ’YE AKILALMAZ İTİRAF!

İlişkiler üzerine yazdığı kitaplar ve toplumsal medya hesabından açıkladığı formüller ile dikkatleri üzerine çeken Psikolog Esra Ezmeci, kendisine yöneltilen soruları yanıtlayıp toplumsal medya üzerinden yayınlıyor. Çok fazla değişik soru ile karşılaşan Ezmeci kimi durumlarda şaşkınlığını gizleyemiyor. İşte o sorulardan biri.

“KAYINPEDERİM EŞİMLE ÖZEL ANLARIMIZI DİNLİYOR”

Eşi ile özel anlarını yaşarken kayınpederinin yaptıklarını yazan bir takipçisi okuyanlar kadar Esra Ezmeci’yi de şaşkınlığa uğrattı. Bir bayan takipçisi Ezmeci’ye, “Eşimle birlikte olurken kayınpederim bizi dinlediğini fark ettim eşime söyledim inanmıyor” itirafında bulundu.

“MAHREMİYET KONUSUNDA SESLİ KONUŞUN”

Takipçisinin sorusu karşısına afallayan Ezmeci ise kayınpeder itirafı hakkında şunları söyledi:

“Eğer bu bahiste eminseniz bir halde mahremiyetin ehemmiyeti hakkında herkesin duyabileceği formda konuşabilirsiniz. Bazen anlatamadığınız mevzuları, şahıslara güya diğeri yaşamışta çok büyük reaksiyon gösterilmiş üzere anlatabilirsiniz. Bu halde karşı taraf yaptığı davranışın sonuçlarının ne olabileceğini öğrenebilir.”

İşte o paylaşım…

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.