Uncharted: Legacy of Thieves Collection PC çıkış tarihi

Uncharted ilk defa PC platformuna gelmek için hazırlıklarını sürdürüyor. Oyuncular heyecanlı bir bekleyiş içerisinde. Şiimdiye kadar PC platformu için pek bir atılımda bulunmayan Sony, bu sene bazı ilkelerini değiştirmiş gibi gözüküyor. Uncharted Legacy of Thieves Collection PC sürümü hem Uncharted: A Thief’s End hem de Uncharted: The Lost Legacy’i içinde barındırıyor. 

Uncharted: Legacy of Thieves Collection PC çıkış tarihi Epic Games veri tabanından sızdırıldı

Uncharted: Legacy of Thieves Collection PC çıkış tarihi

Sony, henüz oyunun PC sistem gereksinimlerini açıklamadı. Ayrıca oyunun NVIDIA’nın DLSS’sini mi yoksa AMD’nin FSR’ını mı destekleyeceği konusu gibi teknik açıdan da halen bir açıklama bulunmuyor. Bu gibi konular muhtemelen çıkış tarihi resmiyet kazandıktan sonra açıklanacak.
2022 yılının Mart ayında Naughty Dog ve Iron Galaxy stüdyoları, Steam veri tabanını güncelleyerek Uncharted: Legacy of Thieves Collection için çıkış tarihini 15 Temmuz olarak belirtmişti. Ancak Epic Games sayfasında bulunan bilgiye göre oyunun PC için gerçek çıkış tarihi 20 Haziran olarak gözüküyor. Hangisinin doğru olduğunu ise bizlere zaman gösterecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.