Taşınabilir oyun pazarına Subway Surfers damga vurdu

Sensor Tower her ay en çok oynan ya da hasılat yapan taşınabilir oyunları listeliyor. Ağustos ayının en çok indirilen taşınabilir oyunlarını yayımlayan şirketin birinci sırasında yıllar evvel en çok oynanan ve çok tanınan olan Subway Surfers da var.

PUBG Mobile’ın eski popülerliğini kaybettiğini gördüğümüz listeye nazaran Garena Free Fire, yükselişte. İşte en tanınan taşınabilir oyunların listesi:

Ağustos ayında en çok indirilen taşınabilir oyunlar

App Store ve Google Play Store değerlendirildiğinde bütün oyun mağazalarında en çok oynanan oyunlar sırasıyla şu formda oldu; Subway Surfers, Stumble Guys, Garena Free Fire, GT Car Stunt Master 3D, Candy Crush Saga, Ludo King, Roblox, Save the Doge, School Party Craft, Snow Race.

App Store tarafına baktığımızda en çok oynan oyunlar, Subway Surfers, Stumble Guys, Survivor!.io, Roblox, Fishdom, Tower of Fantasy, PUBG Mobile, Honor of Kings, Call of Duty: Mobile, Candy Crush Saga oldu.

Google Play Store tarafında ise Subway Surfers, Stumble Guys, Garena Free Fire, GT Car Stunt Master 3D, Ludo King, Candy Crush Saga, Save the Doge, School Party Craft, Snow Race, Roblox.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.