Maskesiz sağlık merkezine gelen kadın, uyarıda bulunan doktora saldırdı

İstanbul Avcılar’daki 7 No’lu Aile Sağlık Merkezi’ne maskesiz gelen kadın, kendisini uyaran Dr. Yağmur Turhan’a hakaret ederek saldırdıktan sonra kaçtı.

Maskesiz sağlık merkezine gelen kadın, uyarıda bulunan doktora saldırdı

İstanbul Avcılar’da bulunan 7 Numaralı Aile Sağlık Merkezi’ne bir kadın maskesiz halde girdi.

Kadını gören Dr. Yağmur Turan, maskesiz içeri giremeyeceğini belirterek uyardı. Birden sinirlenen kadın, Dr. Turhan ile tartışmaya başlayarak hakaretler savurdu. Dr. Yağmur Turan, bunun üzerine polisi arayarak, cep telefonu ile kadını görüntülemeye başladı. Sinirlenen kadın, kendisini uyaran doktora hakaretlerini sürdürürken, tırnaklarıyla kollarından yaraladı.

Kadın daha sonra sağlık merkezini terk etti. Olay, güvenlik kameraları ile görüntülendi. Polis, kadının kimliğini belirlemek amacıyla araştırmaya başladı.

Dr. Yağmur Turan, koronavirüs salgınına karşı alınan önlemleri herkesin bildiğini, buna rağmen, hamile, çocuk ve hastaların geldiği aile sağlık merkezine bir kişinin maskesiz gelmesine izin veremeyeceğini söyledi. Dr. Turan, kimliği henüz belirlenemediği için kadın hakkında dava açamadığını sevk edildiği hastanede kendisine 3 gün iş göremez raporu verildiğini söyledi. (DHA)

maskesiz-saglik-merkezine-gelen-kadin-uyarida-bulunan-doktora-saldirdi-812918-1.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir