Kupanızı Nasıl Tuttuğunuz Kişiliğinizi Ortaya Çıkarıyor! İşte Kupanızı Tutuşunuza Nazaran Kişilik Testi

Bardağınızı nasıl tuttuğunuza en yakın olanı seçin.

Seçtiniz mi? Haydi, kişiliğiniz hakkında size ne söylediğini öğrenmek için ilerleyin

1 KOLU TÜM ELİNLE TUTUYORSUNUZ

Hedef belirleme ve onlara ulaşma konusunda kadife eldivenli demir bir el üzeresin. Uğraşlarınızda zahmetsiz görünüyorsunuz, lakin içeride, dürtü ve iradeniz herkesinkinden daha güçlü. Kendinizi bir gün kupanızı bu türlü tutarken yakalarsanız (normalde bu türlü yapmazsanız), bu gerilim altında olduğunuz yahut bir şey hakkında gergin olduğunuz manasına gelebilir. Kendinizi yansıtmak ve refahınıza öncelik vermek için düzgün bir vakit olacaktır.

2 SAPIN KENARINDAN YAVAŞÇA TUTUYORSUNUZ

Çok mantıklı ve ayrıntı odaklısın. Kupalarını bu halde tutan beşerler birebir vakitte çok misyonlu olma eğilimindedir. Tıpkı vakitte biraz mükemmeliyetçi olduğunuz için her vakit bir şeyler yapmaya odaklanırsınız. Kendinizi bir gün kupanızı bu türlü tutarken yakalarsanız (normalde bu türlü yapmazsanız), bu gerilimli olduğunuz manasına gelebilir zira o sırada iş yahut hayat sizden çok fazla şey talep ediyordur. Bu türlü bir durumda, problemlerinizi dinleyebilecek ve size yürekten tavsiyelerde bulunabilecek yakın bir arkadaşınızla biraz vakit geçirin. Her şeyi daha yeterli yapacak.

3 KOLU PARMAKLARININ ORTASINA KOYUP KUPAYI ALIYORSUNUZ

Girişken ve giden birisiniz ve kusursuz kişilerarası bağlara sahipsiniz. Açık fikirlisiniz ve farklı görüş ve bakış açılarını benimseyebilirsiniz. Bazen kararlı ve kararlı da olabilirsiniz. Kendinizi kupanızı bu halde tutarken yakalarsanız, bu büsbütün rahat olduğunuzun ve hayat hakkında mükemmel hissettiğinizin bir işaretidir! Tahminen de moralin bozukken bardağını bilerek bu türlü tutmalısın – kim bilir, bu senin moralini düzeltebilir.

4 KOLU YALNIZCA PARMAKLARINIZLA TUTUYORSUNUZ

Fikrinizi söylemekten korkmuyorsunuz! Ayrıyeten zekanızla da tanınırsınız. Kullanışlılığınız ve becerikliliğiniz, kendinizi içinde bulabileceğiniz her duruma ahenk sağlamanıza yardımcı olur. Sağlıklı şahıslar ortası bağlar kurarsınız ve tam da hakikat ölçüde dışa dönük olursunuz. Kendinizi kupanızı bu türlü tutarken yakalarsanız, mevcut durumdan mutlusunuz demektir. İşlerin senin için nasıl gittiği konusunda memnunsun.

5 BAŞPARMAĞINIZI KULPUN ALTINA SOKUP KUPANIN GÖVDESİNİ TUTUYORSUNUZ

Son derece optimist ve rahatsınız. Her şeyi olumlu bir biçimde yorumlama eğilimindesiniz, bu nedenle arkadaşlarınız nitekim etrafınızda olmaktan hoşlanıyor. Yeterli bir başkansınız zira detaylara çok fazla odaklanmak yerine büyük resmi görüyorsunuz. Kendinizi kupanızı bu halde tutarken yakalarsanız, işler sizin için uygun gidiyor demektir yahut sonunda uzun vadeli bir maksada ulaşmak üzeresiniz.

6 KOLU TUTUYOR VE SERÇE PARMAĞINIZ VE YA BAŞPARMAĞINIZLA DESTEKLİYORSUNUZ

Şu anda hayatınızdan epeyce mutlusunuz. İstikrar arıyorsunuz ve rutininizdeki ani değişikliklerden hoşlanmıyorsunuz. Eşyaları geldikleri üzere alırsın. Kendinizi bir gün kupanızı bu türlü tutarken yakalarsanız (normalde bu türlü yapmazsanız), bu dinlenme vaktinin geldiği manasına gelebilir. Kendinize gereksiniminiz olan alanı biraz huzur ve sessizlikle vererek kendinize güzel bakın.

7 SAPIN KARŞI TARAFINI TUTTUYORSUNUZ

Konvansiyona bağlı kalmazsınız ve kutunun dışında düşünürsünüz! Ayrıyeten birçok orjinal fikriniz var ve inandığınız şeyin gerisinde duruyorsunuz. Kendinizi kupanızı bu türlü tutarken yakalarsanız, gerçekleşmek üzere olan yeni fikirlerle dolup taşıyorsunuz demektir! Yalnızca orada kal ve zihninin özgürce dolaşmasına müsaade ver.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.