Kuma Giden Bayan Esra Erol’da İğrenç Olayı Anlattı! Çocukları Para Karşılığı… Stüdyo Bir anda Savaş Alanına Döndü

1 ay evvel eşi Gülizar Ersoy’un konutu terk ettiğini söylenen Osman Ersoy Esra Erol’da programına katılarak yardım istedi. Eşinin bulunmasını isteyen adamın eşi stüdyoya getirildi. Stüdyoya gelen bayan eşinin açıklamalarına dayanamayınca eşine saldırdı. Stüdyo bir anda savaş alanına dönerken birbirlerini karşılıklı olarak suçlayan çiftten akıl almaz argümanlar da ortaya atıldı. İşte Esra Erol’da Osman ve Gülizar ortasında yaşananlar.

ESRA EROL’DA STÜDYO SAVAŞ ALANINA DÖNDÜ

Her gün olayların eksik olmadığı ve farklı hadiselerin yaşandığı ATV’de yayınlanan Esra Erol’da programında yeniden enteresan bir olay yaşandı. Eşi Gülizar Ersoy’u bulmak için programa katılan Osman Ersoy, eşinin öbür birine kuma olarak gittiğini söyledi. Canlı yayında herkesi şoke eden açıklamalarda bulunan Osman Ersoy’un konuttan kaçan eşi stüdyoya getirildi. Stüdyoya gelen bayan öfkesine hakim olamayınca olanlar oldu. Savaş alına dönen programda akıl almaz argümanlar ortaya atıldı.

“EŞİM KUMA OLARAK KAÇTI”

Eşinin 3 çocuğunu bırakıp diğerine kuma olarak kaçtığını tabir eden Osman Ersoy’un eşinin işe diye çıkıp diğer erkeklere gezdiğini söyledi. Eşinin bu açıklamalarına karşılık stüdyoya getirilen Gülizar Ersoy, eşinin kendisine iftiralar attığını ve eşinin de kendisi daima aldattığını söyledi. Karşılıklı suçlamaların yaşandığı programda Osman Ersoy, eşini sevdiğini ve vazgeçemediğini söyleyince eşi Gülizar Ersoy’sa eşinin kendisine daima çocukların kendinsen olmadığını söylediğini belirtti. Bunun üzerine stüdyoda gergin anlar yaşanırken, eşine öfkelenen bayan bir anda eşine saldırmaya başladı.

“ÇOCUKLARI PARA KARŞILIĞI SATMAYA ÇALIŞTI”

Birbirlerini suçlayan çift akıl almaz savlarda bulundu. Osman Ersoy eşinin diğerine kuma olarak kaçtığını söylerken Gülizar Ersoy, eşi Osman Ersoy’un çocuklarını diğerine para karşılığı vermeye çalıştığını sav etti. Çiftin tekrar bir ortaya gelip gelmeyeceği merak konusu olurken, gözler 19 Mayıs Perşembe günü yayınlanacak olan programa yöneldi. Gülizar Ersoy, eşi Osman Ersoy’un barışma uğraşlarına ne diyecek? herkes berbat savlar sonucunda Gülizar Ersoy’un ne karar vereceğini merak etmeye başladı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.