Garanti Bankası, Akbank, İş Bankası, Yapı Kredi tek tek duyurdu!...

Garanti Bankası, Akbank, İş Bankası, Yapı Kredi tek tek duyurdu!…

Paylaş

Tekno şirketleri bankalarla bu konuda işbirliği yaparak tüketicilere önemli imkanlar sağlıyor. Merkez Bankası’nın faiz indirimlerinin de tüketici kredilerine yakında yansımasıyla son dönemde artan fiyatlar karşısında tüketicinin eli rahatlayacak. Şu anda bilgisayarda 12, tablette 6 ay vade, 3 bin 500 TL ve üzeri cep telefonlarında en fazla 3 taksit kuralı devam ediyor. Bankalar ise 36 ay vade ve yüzde 1.59’dan başlayan faiz seçenekleriyle tüketicinin risk raporuna göre kredi veriyor.

KİŞİYE ÖZEL UYGULANIYOR

Paylaş

KİŞİYE ÖZEL UYGULANIYOR

İş Bankası: ‘Anında Kredi’ kapsamında, 100 bin TL’ye kadar olan ihtiyacınızı karşılıyor. Kredi tutarı 50 bin TL üzerinde olan krediler için vade 24 ay ile sınırlı, 50 bin TL ve altındaki kredilerde ise 36 aya kadar vade var. Faiz oranları kişiye özel uygulanıyor. Krediye İşCep, internet şubesi veya bankamatiklerden anında başvurulabiliyor. Çekilen kredi tutarı İş Bankası’ndaki vadesiz hesabınıza aktarılıyor.

ÜRÜNE GÖRE SÜRE

Paylaş

ÜRÜNE GÖRE SÜRE

Garanti BBVA: ‘Şimdi Bonus’lu olun MediaMarkt’ta peşin fiyatına 12 taksit fırsatını kaçırmayın’ adlı bir kampanya başlattı. Ayrıca mobil bankacılık uygulaması BonusFlaş’a özel 2 bin TL ve üzeri alışverişlerde 150 TL bonus fırsatı veriyor. Öte yandan Mediamarkt’tanyapılan cep telefonu ve bilgisayar alışverişlerinizde 12 aya, tablet alışverişlerinde 6 aya, diğer ürünlerde de 36 aya varan vade seçenekleri sunuyor.

3 AY ERTELEME VE MASRAFSIZ SEÇENEK

Paylaş

3 AY ERTELEME VE MASRAFSIZ SEÇENEK

ING: Teknosa’ya özel hazırladığı ‘teknokredi’ kampanyası kapsamında 500-20 bin TL arası ödemelerde 3 ay erteleme fırsatı sunuyor. Banka, 5 bin TL’ye 3 ay vadede, 4 bin TL’de 6 ay vadede faiz uygulamıyor. ‘ING Alışverişçi’ fırsatında ise en az 500 TL, en fazla 25 bin TL’ye ve 36 ay vadeye kadar masrafsız kredi veriliyor. Faiz oranı ise yüzde 1.59. Başvuru için TEKNOSA yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı 2229’a SMS gönderebilirsiniz.

100 TL DEĞERİNDE PUAN

Paylaş

100 TL DEĞERİNDE PUAN

Yapı Kredi: ‘Online alışveriş kredisi’ kapsamında Teknosa, Vatan Bilgisayar, Hepsiburada, Gittigidiyor, n11, MediaMarkt, Arçelik, General Mobile ve Genpa’ya özel 25 bin TL’ye ve 36 ay vadeye kadar fırsatlar sunuyor. Faiz oranı yüzde 1.79. Banka, bu anlaşmalı sitelerden yapılan alışverişlerde 100 TL değerinde de puan veriyor. Başvuru, cihazı aldığınız anlaşmalı siteler üzerinden yapılıyor ve hızla onaylanıyor.

50 BİN TL’YE KADAR

Paylaş

50 BİN TL’YE KADAR

Fibabanka: Bankanın ‘alışveriş kredisi’ tüm elektronik ve beyaz eşyalarda 50 bin TL ve altındaki krediler için 36 aya varan taksit seçeneği sunuyor. Vatan Bilgisayar, Arçelik, Beko, Hepsiburada, Siemens, Bosch, Profilo, Samsung ve n11 ile anlaşmalı olan bankanın kredi başvurusu, bu işyerlerinden yapılan alışverişlerin ödeme adımında Fibabanka Alışveriş Kredisi’ni seçerek gerçekleştiriliyor. Faizsiz ödeme seçeneklerinin de olduğu kredilerde faiz oranı, alışveriş yapılan iş ortağına göre değişiklik gösteriyor.

FAİZ ORANI DEĞİŞİYOR

Paylaş

FAİZ ORANI DEĞİŞİYOR

Akbank: Elektronik cihazları da kapsayan ‘ihtiyaç kredisi’ kapsamında tam 100 bin TL’ye kadar yüzde 1.76 faiz oranıyla kredi veriyor. Vade süresi ise 24 ay. Bankanın çok acil ihtiyaçlar için sunduğu ‘Direkt Kredi’ fırsatı ise 36 aya kadar vadelendirilebiliyor. Buradaki alt limit 500 TL, üst limit de 25 bin TL. Faiz oranı ise yüzde 1.65. Bunun için internet alışverişlerinizde ödeme yaparken Direkt Öde’yi seçmeniz yeterli.

banka yapı kredi ing bank media markt kredi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.