Erşan Kuneri’yi ‘Gibi’ ile kıyaslamıştı! Ünlü isimler Zafer Algöz’ün o kelamlarını topa tuttu

Ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın yazıp yönettiği, 13 Mayıs’ta Netflix’te izleyiciyle buluşan ‘Erşan Kuneri dizisi’ tartışmalara neden oldu. Dizinin başrollerinde Zafer Algöz, Ezgi Mola, Çağlar Çorumlu, Uraz Kaygılaroğlu, Merve Dizdar, Nilperi Şahinkaya ve Bülent Şakrak üzere birbirinden başarılı oyuncular yer alıyor.

‘İÇİNDE BİR TIK ÜZERE ESİNTİSİ HİSSETTİM GİBİ’

Diziyle ile ilgili toplumsal medya hesabından bir paylaşım yapan bir kullanıcı, “Erşan Kuneri’yi resmen sıfır beklenti ile açtım fakat resmen her kısımda durdurup 1-2 dakika gülmek zorunda kaldım. 6. kısma geldim efsane hakikaten. Şu ana kadar Kooperatif Kemal favori kısmım. İçinde bir tık Üzere esintisi hissettim üzere” yorumunda bulunmuştu.

“2 FIRIN EKMEK, 4 FIRIN DA İZMİR BOYOZU YEMESİ GEREK”

Dizinin başrol oyuncusu Zafer Algöz bu dikkat çeken yoruma yanıt vererek, “Gibi’nin bu düzeye gelmesi için, 2 fırın ekmek, 4 fırın da İzmir boyozu yemesi gerek” demişti. Alagöz, bu yorumunun ‘yapıcı’ olmadığını düşünen bir öteki takipçisine ise, “Nişastalı su muhallebisiyle, kaymaklı ekmek kadayıfını mukayese etmeyelim derim. Yoksa olağan ki herkesin zevki birinci mevki” karşılığını vermişti.

İSİM KULLANMADAN KARŞILIK VERDİ

Algöz’ün toplumsal medya kullanıcısıyla ortasındaki dialog kısa müddette gündem olurken, Gibi’nin İlkkan’ı oyuncu Kıvanç Kılınç’tan çok konuşulacak bir karşılık geldi.

Toplumsal medya hesabından isim vermeden paylaşımda bulunan İlkkan Kılınç, “Yetişkinliğin ve tekâmülün, biyolojik değil zihinsel ve kültürel süreçlerin sonucu olduğu zahmetsizce gözlemlenebiliyor” tabirlerine yer verdi.

”SAÇINIZ SAKALINIZ AĞARDI, BIKMADINIZ TIPKI KISIR POLEMİKLERDEN”

Algöz ve Kılınç ortasındaki ‘Gibi’ tartışmasına ünlü komedyen Şahan Gökbakar’dan reaksiyon geldi. İsim vermeden Twitter hesabından paylaşımda bulunan Gökbakar, “Yaaa saçınız sakalınız ağardı, bıkmadınız birebir kısır polemiklerden…” dedi. Paylaşımda Gökbakar’ın Algöz’ü kastettiği düşünüldü.

“GİBİ’NİN HAKKINI YEMEYELİM”

Algöz’ün o kelamlarını alıntılayan Aleyna Tilki de “Zafer ağabeyime sonsuz hürmet hürmet. Onların devasa emekleri var ancak Feyyaz Yiğit’in çok easy (kolay) bir başla çektiği diziyle, hepimizi çok güldürmesinin de hakkını yemeyelim. Ki mizah, yapım arttıkça artan bir şey değil” sözlerini kullandı.

“SİZ DİYETE BAŞLASANIZ GÜYA DAHA UYGUN OLACAK”

Algöz’ün “Gibi’nin bu düzeye gelmesi için, 2 fırın ekmek, 4 fırın da İzmir boyozu yemesi gerek” kelamlarını bir başka alıntılayan kişi ise iş insanı Hacı Sabancı oldu. Sabancı, “Siz diyete başlasanız güya daha düzgün olacak” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.