Denizli’de eşini ve sevgilisini öldüren katilin son imajları

Denizli’nin Acıpayam ilçesinde, bir bayan daha cinayete kurban gitti.

Erdal Yalçın isimli şahıs, kendisini terk eden eşi Emine Yalçın ve sevgilisi Mehmet Aksoy’u meskenlerine giderek öldürdü.

Rastgele açılan ateş sonucu Mehmet Aksoy’un annesi Gülperi Aksoy ise ağır yaralandı. Yapılan çalışmada kuşkulu olaydan 2,5 saat sonra hata aletiyle birlikte Muğla’da gözaltına alındı.

Eşini ve erkek arkadaşını öldürdü

Yapılan çalışmalarda Erdal Yalçın’ın, Mehmet Aksoy’u konutunun yatak odasında göğsüne av tüfeği ile 1 el ateş ederek, kaçmaya çalışan 2 çocuğunun annesi Emine Yalçın’ın ise akabinde 1 el ateş edip tüfek tutukluk yapınca bu kere üzerinde bulunan tabancayla 3 el daha ateş ederek öldürdüğü öğrenildi.

Şüphelinin olayda kullandığı tabanca ise jandarma takımları tarafından yerde yapılan aramada bulunurken, Erdal Yalçın sözünün akabinde adliyeye sevk edildi.

“Öğrenirsiniz sonra”

Rahat tutumlar sergileyen, soğuk kanlılığını koruyan Erdal Yalçın, neden yaptınız sorusuna ise “Öğrenirsiniz sonra” diyerek karşılık verdi. Yalçın çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Cinayetten evvel akaryakıt istasyonunda görüntülendi

Eşini ve sevgilisini gözünü kırpmadan öldüren kocanın son imgeleri ortaya çıktı. İmajlarda Yalçın’ın olayı işlemeden evvel bir akaryakıt istasyonuna gelerek yakıt alması yer aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.