Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Giresun'da teşkilata salon tepkisi: Ah başkan ah

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Giresun’da teşkilata salon tepkisi: Ah başkan ah

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün Giresun’daydı. Giresun’da Dereli-Doğankent Afet Konutları, İşyerleri ve Altyapı Yatırımları Açılış Töreni’nin ardından toplu açılış programına katılan Cumhurbaşkanı, daha sonra ise “AK Parti Giresun İl Danışma Meclisi Toplantısı”na geçti.

SALONUN KÜÇÜKLÜĞÜNE TEPKİ GÖSTERDİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti Gençlik Kolları’nın yoğun tezahüratlarının ardından Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nu yanına çağırarak, toplantının neden küçük salonda düzenlendiğini sordu. Erdoğan daha sonra AK Parti Giresun İl Başkanı Kenan Tatlı’yı yanına çağırdı.

“ARTIK AK PARTİ’Yİ BÖYLE YERLERE SIKIŞTIRMAYA KALKMAYIN”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Giresun’un gençlerine bu salon yetmez. Şimdilik salon bitti. 3 bin 500 kişilik salonun bittiği bir yerde, bu toplantı burada yapılmaz. Başka eksikler varsa onlar da giderildi ancak o 3 bin 500 kişilik salonda, gümbür gümbür gençlik kollarıyla, kadın kollarıyla, ana kademeyle toplantı yapılırdı. Geldik küçük düğün salonunda yaptık toplantıyı. Artık AK Parti’yi böyle yerlere sıkıştırmaya kalkmayın” diye konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan‘ın kısık sesle, AK Parti Giresun İl Başkanı’nı kast ederek “Ah başkan ah” demesi ise dikkatlerden kaçmadı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Politika, Güncel, HaberBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.