Burçların şans ve para durumu: 30 Ekim – 5 Kasım haftası! Filiz…

Paylaş

KOÇ: Bu hafta maddi konularla ilgili harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Düşündüğünüz işlerin maliyeti size yüksek gelecek. Pazarlık yapmasını bilmediğiniz için çoğu kez yaşamınızı zorlaştıran ödemeler karşınıza çıkıyor.

Paylaş

BOĞA: Duygusal sorunlardan kaynaklanan takıntılarınızdan kurtulmanın zamanı geldi. Düşüncelerinizi yeniden formatlayın. Çevrenizdeki kişilere iyi örnek olmak zorunda olduğunuzu biliyorsunuz. İnatçı yönlerinize dikkat edin.

Paylaş

İKİZLER: Çok gezerek, konuyu araştırarak öğreniyorsunuz. Tecrübelerini sizin kadar iyi kullanan az insan vardır. Fikirlerinizi çoğaltarak çevrenize yardım edebileceğinizi farkındasınız. Fakat bugün, çevrenize ters düşebilirsiniz.

Paylaş

YENGEÇ: Hiçbir şekilde dengenizi bozmak istemiyorsunuz. Çevrenizdeki kişiler tavırlarınızdan etkilenebilirler. Arkadaşlarınızla yapacağınız iş birliği sayesinde önemli aşamalar kaydedeceksiniz. Daha itaatkar olmalısınız.

Paylaş

ASLAN: Değerli zamanınızı boş yere harcamak istemediğiniz için çevrenize duyarsız davranacaksınız. Egoistlikle suçlanabilirsiniz. Bildiğiniz yolda ilerlemeye devam edin. Hakkınızda söylenenlere aldırmayın.

Paylaş

BAŞAK: Tempolu çalışmaya devam etmeli ve disiplinli yapınızı bozmamalısınız. Enerjinizi dağıtmak istemediğiniz için başarı her geçen size yaklaşıyor. Çevrenizden istemediğiniz bir tepki alabilirsiniz.

Paylaş

TERAZİ: Kendinizi aşma konusunda yeni bir dönem başlatıyorsunuz. Kendinize daha fazla güvenmenin zamanı artık geldi, görüyorsunuz. Çalışma evinizde ilerleyen savaşçı Mars size çok şey öğretecek. Duygusallığı bırakın.

Paylaş

AKREP: Enerjiniz yüksek, her konuda dikkatli olmak zorundasınız. Olayları akışına bırakmak yerine takip etmekten karlı çıkacaksınız. Evinizle ilgili harcamaların gündeme gelmesiyle bütçenizi yeniden dengelemelisiniz.

Paylaş

YAY: Çevrenizle bütünleşmek için hiçbir fırsatı kaçırmadığınız bir gerçek. Size rahatsızlık veren konulardan uzak kalmalısınız. Karşınıza çıkan her konu, daha sonra başınızı ağrıtacak. Sır saklamanız gerektiğini öğrenmelisiniz.

Paylaş

OĞLAK: Arkadaş çevrenize duygusal tepkiler gösterebilirsiniz. Bunaldığınız anlarda, sorumluluklarınızdan kaçmak istiyor fakat sahiplenme duygunuz yüzünden başaramıyorsunuz. Yollardan alacağınız haberlere şaşırmamalısınız.

Paylaş

KOVA: Başarılı olmayı amaç haline getirdiğiniz için zor hedefler peşindesiniz. İdeallerinizi gerçekleştirecek olan haberlerin uzun yollardan geleceğini söyleyelim. Yalnız kalmak size her zaman iyi geliyor.

Paylaş

BALIK: Bu hafta yoğun bir duygu seli içindesiniz. Dengelerinizi alt üst eden düşüncelerinizi beslemekten yorulmuyorsunuz. Zamanı iyi kullanın. Özellikle duygusal dengelerinizi kontrol altında tutmalısınız.

burçların para durumu burçlar astroloji burçların şans durumu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir