Burçların şans ve para durumu: 23-29 Ekim haftası! Filiz Özkol...

Burçların şans ve para durumu: 20-26 Kasım haftası! Filiz Özkol…

Paylaş

KOÇ: Çalışma alanınızda belli bir konumu korumak istiyorsunuz. Özgürlüğü savunmanıza rağmen çalışmalarınızda güçlü bir disiplin var. İstediğiniz koşulların her zaman sağlanamayacağını bilmek sizi sinirli ve huzursuz yapıyor.

Paylaş

BOĞA: Günlük yaşantınızda sizi eğlendirecek, konuşmalarıyla oyalayacak arkadaş grupları ile görüşeceksiniz. Bu kişiler, kalabalık ortamlarda ve eğlence dünyasında tanışacağınız kişiler olacak

Paylaş

İKİZLER: Uzun süredir planladığınız atılımları kolayca gerçekleştirecek gücünüz var, farkındasınız. Engelleri hızlı bir şekilde atlatırken, yetkinizi kullanacağınız işlerde başarılı olacaksınız. İş ilişkileriniz uyumlu.

Paylaş

YENGEÇ: İnatçı tavırlarınızla çevrenizdeki kişileri kızdırmayın. Birlikte çalıştığınız kişilerin kurallara uymasını istiyor ve kitlesel bir başarı bekliyorsunuz. Detaycı yönünüz yüzünden yaptıkları işi beğenmeyebilirsiniz.

Paylaş

ASLAN: Çevrenizin sözlerinden etkilenmeden hareket etmeli ve yanılma payına yer vermemelisiniz. Başarı sizin için önemli . Ama her konuda kendinizi çok fazla yıpratıyor ve disiplininizi bozmak istemiyorsunuz.

Paylaş

BAŞAK: Bu hafta sosyal kişiliğinizi sağlamlaştıran ve gücünü çevresel faktörlerden alacak işler içinde olacaksınız. Olası sürprizlere hazırlıklı olmalısınız. Kendinizden yaşça büyük kişilerin desteğini alacaksınız.

Paylaş

TERAZİ: Duygularınızla mantık arasında dengeli yaşamaktan yanasınız. İş konusunda yardım alacağınız kişilerin sizden çok farklı olması hayranlık uyandıracak. İkna yeteneğinizin yüksek olduğu bir haftaya giriyorsunuz

Paylaş

AKREP: Disiplininiz güçlenirken rahat ortamları tercih edeceksiniz. Güçlü pozisyonlarda çalışarak, iş birliği içinde olduğunuz kişileri düşüncelerinizle etkileyeceksiniz. Amaçlarınızdan taviz vermeden hareket ediyorsunuz.

Paylaş

YAY: Olumsuz olaylardan uzak kalmayı beceremiyorsunuz. Çalışmanızın karşılığını alacağınız işler yapıyorsunuz. Çevrenizde de sizin bu konudaki hırslarınıza eşlik edebilecek kişiler arayacaksınız. Gizliliğe ihtiyacınız var.

Paylaş

OĞLAK: Sakin yapınızın altında güçlü hedefleriniz var. Size sunulacak teklifleri olumlu bir şekilde değerlendirmeli ve sonuçlara mantıklı bir şekilde yaklaşmalısınız. Arkadaşlarınızın iş kapasitesi sizin için önemli.

Paylaş

KOVA: Maddi gereksinmelerinizi karşılayacak yeni alanlar keşfetmek isteyebilirsiniz. Her alanda başarılı olmanıza rağmen tercihlerinizi beğendiğiniz konulardan yana kullanıyorsunuz. Bu hafta geçmiş hesapları yapabilirsiniz.

Paylaş

BALIK: İsteklerinizi, kimseyi rahatsız etmeden çözüyorsunuz. Satın alma duygunuzun yoğun olması nedeniyle sonradan kullanmayacağınız bir şey alabilirsiniz. Kazançlarınız konusunda fırsatları değerlendirmelisiniz.

burçların para durumu burçların şans durumu burçlar astroloji

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.