Burçların şans ve para durumu: 16-22 Ekim haftası! Filiz Özkol...

Burçların şans ve para durumu: 16-22 Ekim haftası! Filiz Özkol…

Paylaş

KOÇ: Önemli bir iş anlaşması yapmak istiyorsanız, size güzel bir fırsat doğuyor. Kendinizi denetleme gereği duyacak ve ciddi aşamalar kaydedeceksiniz. Eski alışkanlıklarınızdan kurtulmak isteyeceksiniz.

Paylaş

BOĞA: Onaylanmayan bir konu üzerinde fazla ısrar etmeyin. Duygusal yönlerinizi ön plana çıkarmadan, geçmişle ilgili konularınızı yeniden gözden geçirmelisiniz. Doğru kararlar almak sizin elinizde.

Paylaş

İKİZLER: Hedefleriniz ile ilgili isteklerinizde değişim yapabilirsiniz. Para kazanma konusunda iddialı bir tutum izlemeniz sizi şanslı kılacak. Bir bakıma kendi şansınızı kendiniz yaratacaksınız. Risk almaya hazırsınız.

Paylaş

YENGEÇ: İnatçı tavırlarınız kişiliğinizi olumsuz etkileyebilir. Yapacağınız tek şey, sabrınızı ön plana çıkartmak olmalı. Huzursuzluğunuzu yenmelisiniz. Yalnız kendi sorunlarınızı ve isteklerinizi düşünmek zorunda kalabilirsiniz.

Paylaş

ASLAN: Planlarınızı uygularken nazik fakat ısrarcı bir şekilde davranacaksınız. Çevrenizde size karşı çıkanlara da yumuşak bir şekilde karşı koyacaksınız. Bu hafta aile toplantılarına daha fazla ağırlık vereceksiniz.

Paylaş

BAŞAK: Aile bireylerinin bazı konulardaki isteklerinin çıtaları yüksek olabilir. Onların duygusal problemlerine de çare bulmak size düşebilir. Arabuluculuk size yakışacak. İletişim konusunda başarılısınız.

Paylaş

TERAZİ: Kariyerinizdeki gecikmeleri fazla abartmayın. Maddi fırsatlar arkadaşlarınızın yardımı veya çalıştığınız şirketin aracılığıyla gelecek. Kariyerinizle ilgili kararlarda daha fazla düşünmek zorunda kalabilirsiniz.

Paylaş

AKREP: Yollardan beklediğiniz duygusal haberlerin gecikmesi canınızın sıkılmasına neden olacak. Duygusal ilişkilerinizi gözden geçirmeniz gerektiğini unutmayın. Şimdiye kadar fark etmediğiniz detaylar önem kazanacak.

Paylaş

YAY: Enerjiniz yükseliyor. Bulunduğunuz ortamlarda cazibe rüzgarları estireceksiniz. Sürprizlere hazır olmalısınız. Bazı konularda duygunuzun yoğun olması sizi olumsuzluğa sürükleyebilir. Güçlü çevrelerde mutlu oluyorsunuz.

Paylaş

OĞLAK: İş yerinde çalışanlar arasında bazı değişimler söz konusu. Çevrenizdeki kişilerin sorunları sizin de başınızı ağrıtabilir. Bu dönemde yapmanız gereken işlemlere dikkat etmelisiniz. Dengeniz bozulabilir.

Paylaş

KOVA: Düşüncelerinizi yenilemekten kaçınmalısınız. Değişim içinde olduğunuzun farkındasınız ve olaylara kendinizi teslim etme konusunda çekimser davranabilirsiniz. Süregelen bir işiniz varsa testten geçecek, dikkatli olun.

Paylaş

BALIK: Bu hafta maddi konularda fazla beklentiler içine girdiniz. Sakin ve hümanist yapınıza bir şeyler oldu. En çılgın fikirler sizden çıkıyor. Tenkit edilmenize fırsat bırakmadan, kendinizi yeterince irdeliyorsunuz.

Burçların şans ve para durumu burçların para durumu Astroloji

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.