BluTV bu hafta sonu ücretsiz!

BluTV bu hafta sonu ücretsiz!

Posted by

Ramazan ayı boyunca yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında getirilen yeni kısıtlamalardan biri de sokağa çıkma kısıtlaması olarak belirlendi. İçişleri Bakanlığı’nın yayınladığı bildiriye göre hafta sonu boyunca 19.00 ve 05.00 saatleri arasında sokağa çıkmak yasak olacak. Çevrimiçi yayın yapan popüler yayın servisi BluTV evde kalacağımız iki gün boyunca içeriklerinin ücretsiz  izlenebileceğini duyurdu.

BluTV, evde kalanlara özel destekleyici kampanyasını Twitter hesabından paylaştı. Uygulamadan faydalanmak isteyenler özel şifre paylaştı. Hafta sonu geçerli olacak ücretsiz erişim kampanyasından faydalanmak isteyen internet kullanıcıları, ‘blutvizliyorum’ şifresiyle sisteme kolayca giriş yapabilecek. Kampanya 18 Nisan’da, saat 00.00’a ulaştığında sona erecek.

 

Artan vaka sayılarıyla birlikte sağlığımız için gelen yeni kısıtlamalarda keyfinizi yerine getirebilmek için 16-17-18 Nisan’da kapımız herkese açık. Arkanıza yaslanın ve 10.000 saatten fazla içeriğin tadını ücretsiz çıkarın. Keyifli seyirler.  pic.twitter.com/5bMzZ0j3zg

— BluTV (@BluTV) April 14, 2021  

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir