AKP’li Ömer Arvas’tan Kılıçdaroğlu’na hakaret!

AKP'li Ömer Arvas'tan Kılıçdaroğlu'na hakaret!
AKP'li Ömer Arvas'tan Kılıçdaroğlu'na hakaret!

AKP Sosyal Medya Koordinatörü Ömer Arvas, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na ‘Alçak’ diyerek hakaret etti. Kılıçdaroğlu’nun avukatı Celal Çelik, Arvas hakkında suç durusunda bulunup, tazminat davası açacaklarını duyurdu.

AKP'li Ömer Arvas'tan Kılıçdaroğlu'na hakaret!

AKP’nin Tanıtım ve Medya Başkanı Mahir Ünal’ın Sosyal Medya Koordinatörü olarak görevlendirdiği Ömer Arvas, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na “alçak” diyerek hakaret etti.

Sosyal medya hesabı Twitter’dan açıklama yapan Arvas, “Kemal Kılıçdaroğlu bugün grup toplantısında yine haddini aşan sözlerle yeni bir alçaklığa daha imza attı. Bu edepsizlikleri yapmasındaki amaç partisindeki tecavüz olayının konuşulmasını engellemek için başka bir polemik oluşturmak. Tecavüzle ilgili “tek kelime” konuşmadı!” ifadelerini kullandı.

akp-li-omer-arvas-tan-kilicdaroglu-na-hakaret-811750-1.

Hakaret üzerine açıklamalarda bulunan Kemal Kılıçdaroğlu ve CHP’nin avukatı Celal Çelik, AKP’li Ömer Arvas hakkında suç duyurusunda bulunacaklarını ifade etti.

“Aynaya bakarak “alçaklık” ve “edepsizlik” tanımlamasını yapan ve Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’na hakaret eden hadsize, haddini bildireceğiz” diyen Çelik, Arvas hakkında ivedilikle suç durusunda bulunup, tazminat davası açacaklarını belirtti.

Aynaya bakarak “alçaklık” ve “edepsizlik” tanımlamasını yapan ve Genel Başkanımız @kilicdarogluk ‘a hakaret eden hadsize, haddini bildireceğiz!
İvedilikle hakkında suç durusunda bulunup, ayrıca tazminat davası açacağız!.. https://t.co/403nNqoNee

— Celal ÇELİK (@CelikBaskan06) December 1, 2020

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*