19 Nisan Salı 2022 maç takvimi: Bugün hangi maçlar var?

Süper Lig ve Milli Takım dışında da dünya futbolunu takip edenler, günün maç takvimini merak ediyor.

Hazırlık maçları dahil olmak üzere yayınlanan her karşılaşmayı izlemek isteyenler, “Bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda?” sorusunu araştırıyor.

Maç heyecanını yaşamak isteyen futbolseverler, bu soruların cevaplarını net bir şekilde öğrenmek istiyor.

Peki, Bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda?

Bugün kimin maçı var?

  • 10:05  Western United – Macarthur BullsAvustralya A LigiBein Sports 4, Bilyoner TV
  • 13:30Ümraniyespor – KeçiörengücüSpor Toto 1. LigTRT Spor, Bein Sports Max 1
  • 14:00Vissel Kobe – KitcheeAFC Şampiyonlar LigiD Smart Kanal 90
  • 14:00Sydney FC – Gia LaiAFC Şampiyonlar LigiSmart Spor 2, Spor Smart 2
  • 16:00Denizlispor – İstanbulsporSpor Toto 1. LigTRT Spor, Bein Sports Max 2
  • 17:00Fenerbahçe – Shakhtar DonetskHazırlık Maçı TV8
  • 17:00Yokohama Marinos – JeonbukAFC Şampiyonlar LigiSmart Spor 2, Spor Smart 2
  • 18:00Bursaspor – GençlerbirliğiSpor Toto 1. LigTRT Spor, Bein Sports Max 1
  • 19:00Asane – StabaekNorveç 1. LigiBilyoner TV
  • 19:00KFUM Oslo – RaufossNorveç 1. LigiBilyoner TV.
  • 19:00Mjondalen – Stjordals BlinkNorveç 1. LigiBilyoner TV
  • 19:00Ranheim – GrorudNorveç 1. LigiBilyoner TV
  • 19:00Sandnes – KongsvingerNorveç 1. LigiBilyoner TV
  • 19:00Skeid – BrannNorveç 1. LigiBilyoner TV
  • 19:00Sogndal – BryneNorveç 1. LigiBilyoner TV
  • 19:45Vitesse – Sparta RotterdamHollanda EredivisieBilyoner TV.
  • 20:00Mallorca – Alavesİspanya La LigaCBC Sport, Bilyoner TV, Smart Spor 2, Spor Smart 2
  • 20:00Randers – SilkeborgDanimarka Süper LigiBilyoner TV
  • 20:00Trelleborgs – Östersundsİsveç SuperettanBilyoner TV
  • 20:30Trabzonspor – KayserisporZiraat Türkiye Kupasi (ZTK) Yarı FinalA Spor
  • 21:00ADO Den Haag – Jong PSVHollanda Eerste DivisieBilyoner TV
  • 21:00Ajaccio – Dunkerque HBFransa Ligue 2Bilyoner TV
  • 21:00Amiens – Le HavreFransa Ligue 2. Bilyoner TV
  • 21:00Auxerre – JDA DijonFransa Ligue 2Bein Sports Max 2, Bilyoner TV
  • 21:00Grenoble – ValenciennesFransa Ligue 2 Bilyoner TV
  • 21:00Guingamp – PauFransa Ligue 2 Bilyoner TV
  • 21:00Niort – BastiaFransa Ligue 2 Bilyoner TV
  • 21:00Paris FC – CaenFransa Ligue 2 Bilyoner TV
  • 21:00Quevilly Rouen – NimesFransa Ligue 2 Bilyoner TV
  • 21:00Rodez – NancyFransa Ligue 2.Bilyoner TV
  • 21:00Sochaux – ToulouseFransa Ligue 2Bein Sports Max 1, Bilyoner TV
  • 21:45Queen of South – Invernessİskoçya Championship Bilyoner TV
  • 21:45Hamburg – FreiburgAlmanya Kupası DFB Pokal Yarı FinalSmart Spor HD, Spor Smart, Bilyoner TV
  • 22:00Inter – Milanİtalya Kupası Yarı Final TRT Spor, Bilyoner TV
  • 22:00Liverpool – Manchester Utdİngiltere Premier LigS Sport, S Sport Plus
  • 22:00Real Betis – Elcheİspanya La LigaBilyoner TV, D Smart Kanal 90
  • 22:30Villarreal – Valenciaİspanya La LigaCBC Sport, Bilyoner TV, Smart Spor 2, Spor Smart 2

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.